طراحی سایت، طراحی وب سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی،طراحی پرتال های سازمانی

طراحی سایت شرکتی در قزوین


طراحی سایت شرکتی

وب سایت شرکتی به جهت اهداف تجاری و بازرگانی طراحی می شود . یکي از مهمترين عناصر يک شرکت مي تواند وب سايتي مناسب و پر بازده براي آن شرکت باشد.در دنیای امروز و با توجه به رقابت گسترده در زمینه جذب مشتری و اهمیت کسب جایگاه و اعتبار مناسب در زمینه کاری ، داشتن یک وبسایت شرکتی امری ضروری و انکار ناپذیر می باشد.

شرکت ها و موسسات با داشتن یک سایت حرفه ای میتوانند رزومه شرکت و معرفی نامه خود، کالا ها و محصولات یا خدمات خود را بدون داشتن محدودیت مکانی و محدودیت زمانی، معرفی نمایند و با شرکتهای تابع خود در تماس باشند.

در پروژه های طراحی سایت شرکتی مهم ترین عاملی که باید پیش از طراحي مد نظر قرار بگیرد.  ظاهر گرافیکی (قالب) سایت می باشد. قالب اصلی هر سایت نشان دهنده هویت آن شرکت می باشد. باید ظاهر سایت کاملا کاربر پسند باشد تا کاربران و مشتریان شما بتوانند با سایت ارتباط برقرار کنند و در مرحله بعد تمامی امکانات مورد نیاز برای راحتی کار کاربران جهت دستیابی به اطلاعات و یا خرید آنها در سایت فراهم شود. . امکانات در قالب سایت طوری قرار میگیرند که اهداف اصلی شرکت را در مسیر درستی روبروی کاربر قرار بدهند.

در صورتی که طراحی وب سایت شرکت با توجه به استانداردهای سئو و گوگل طراحی شود، شرکت یا موسسه میتواند در بازه ی زمانی کوتاه به اهداف بازاریابی اینترنتی هدفمند خود برسد.  طراحی سایت شرکتی یکی از مهمترین انواع طراحی سایت است که باید با توجه به نوع کار و تجارت شرکت و توجه به بازارهای هدف و در نظر گرفتن کلمات کلیدی و کلمات هدف آن شرکت و موسسه طراحی گردد.

برخي از مزاياي وب سايت براي شركت ها :

  • افزایش اعتبار شرکت
  • كم هزينه بودن نسبت به ساير روش هاي تبليغ
  • مشاهده توسط تعداد نامحدودي بيننده
  • نامحدود بودن موضوعات تبليغاتي
  • در دسترس بودن از هر مكان و در هر زمان
  • بيشترين ميزان اثرگذاري بر روي بينندگان
  • ايجاد ارتباط با مشتري و امكان مشاوره

طراحی سایت شرکتی تخصص اصلی ماست. طراحی سایت با توجه به نیاز کارفرما و با پیاده سازی طرح عملیاتی حرفه ای  توسط شرکت طراحی سایت آکو انجام می شود.

 

برچسب ها : , , , ,
phone

اطاعات تماس :

قزوین - فلسطین غربی - مجتمع داریوش - طبقه ۵ واحد ۱

تلفن :

تلفن و فکس :‌702 26 333 - 028
تلفن همراه : 3918 621 0935
طراحی سایت آکوآدرس شرکت پیشرو اندیشان کاسپین فلسطین غربی، مجتمع داریوش، 1طبقه 5 ، واحد.تلفن: (028)-33326702.
لطفا صبر کنید