×

آکو وب

1 راجع به کسب و کار خود فکر کنید.
2 با ما تماس بگیرید.
3 شروع کنید.

در پروسه طراحی سایت، همیشه این موضوع پیش می آید که کدام شرکت بهتر است؟ ما با مشاوره رایگان شما را راهنمایی می کنیم.

ساعات کاری

شنبه تا پنجشنبه - 9 تا 18

026-32238328
کرج ، آزادگان

رمز خود را فراموش کرده اید ؟

اگر وب سایتی برای کسب و کارتان در نظر گرفته اید باید همه جانبه به فکر ایده آل کردن سایتتان باشید و تمامی نکات لازم برای وب سایت را رعایت فرمایید.
یکی از وب سایت‌هایی که بسیار کاربردی می‌باشد ، سایت املاکی است. این وب سایت‌ها برای خرید و فروش و یا مشاوره طراحی شده اند هدف از اعمال این سایت‌ها برای راحتی کاربر در خرید و فروش و یا اجاره محل سکونت مناسب با استفاده از تصاویر که برای سایت تهیه دیده شده است.

سایت‌هایی که برای املاک در نظر گرفته می‌شوند باید مزیت‌های زیادی را دارا باشند که هر کاربری اگر از مطالب وب سایت استفاده بفرماید؛ با اطمینان خاطر از مطالب تهیه دیده شده استفاده کند.
حال یکی از مواردی که در وب سایت از اهمیت بسیار خاصی برخوردار می‌باشد، مطالبی که داخل سایت قرار داده می‌شود است. محتوایی که برای سایت در نظر گرفته می‌شود باید به گونه ای نوشته شود تا نظر کاربر و مشتریان را به خود جلب کند و همین طور استفاده از مطالب سئو شده هم به ارزش این محتوا افزوده می‌شود.

مزایای وب سایت‌های املاکی برای کاربران

یکی از بهترین مزایای این وب سایت‌ها برای مشاورین املاک جلب رضایت بیشتر مشتری است. ازجمله کاربران برای خرید یا اجاره خانه مورد نظر خود دیگر نیازی نمی دانند که به خیابان گردی بروند و وقت خود را مصرف کنند، و با استفاده از وب سایت املاک می‌توانند از خدمات شما بهره مند بشو‌ند. این امر باعث رضایت مندی مشتری از نوع فعالیت شما می‌شود و همین طور افزایش مشتریان برای شما را به همراه خواهد داشت.

با طراحی وب سایت املاکی دیگر مشتری برای اجاره خانه نیازی نیست هر ساله درگیر این مشکلات باشند و با آسودگی برای یافتن مسکن وقت خود برای این نوع وب سایت ها میگذارند. همین طور برای صاحبان ملک هم مزیت به حساب می‌آید چون به آسودگی بیشتر قادر به اجاره ملک خود به مشتریان هستند.

دیگر از مزیت‌های سایت املاکی برای مسافرانی که از شهرستان و اقسام نقاط دیگر به شهر وارد می‌شوند است. زیرا با استفاده از خدمات وب سایت به راحتی می‌توانند برای اقامت چند روزه‌ی خود مکان مناسبی را فراهم کنند.
می‌توانید برای این مورد از افراد مربوطه درخواست کمک بکنید تا این گزینه هم در بخش وب سایت خود فعال باشد.

در پی ادامه صحبت‌ها ، تمامی موارد گفته شده فقط مدیون تولید محتوای مناسب می‌باشد. اگر محتوایی که برای وب سایت طراحی شده مناسب کارتان باشد از آن استفاده بفرمایید اما به طور جد از گذاشتن مطالب بیهوده در وب سایت خودداری نمایید.
زیرا مطالبی که برای کاربران و بازدید کنندگان کاربرد خاصی نداشته باشد باعث کسلی و خستگی کاربرد از خواندن مطالب داخل سایت می‌شود و دیگر حاضر به مطالعه و ادامه سایت نخواهد بود.

انجام برخی امور و مطالب برای تولید محتوا بسیار ضروری است که باید تمومی این نکات ذکر شود تا مشتریان با اعتماد کامل و خیال آسوده از خدمات وب سایت استفاده نمایند. برخی از این موارد به شرح زیر است:

• تاریخچه ، وضعیت کنونی و ارزش الان مسکن با جزئیات کامل ذکر شود تا کاربران هیچ ابهاماتی در این باره نداشته باشند و در مورد تمامی اطلاعات درباره مسکن در جریان قرار بگیرند.
• لیست و فهرستی از بهترین مسکن در محله های نزدیک به هم را در وب سایت قید کنید تا مشتریان از آن‌ استفاده کنند و بتوانند بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنند.

• برای هر مسکنی یک ویدیو کوچیکی تهیه کنید و داخل وب سایت برای محتوا در نظر بگیرید.

• مزایا و معایت محله‌‌ای که مسکن در آن قرار دارد را نام ببرید این کار باعث جذب اعتماد مشتریان به وب سایت شما خواهد شد.

• مطالب لازم درباره آپارتمان و نحوه انجام امورات در آپارتمان را در محتوا ذکر کنید.

• در مورد ارزش گذاری خانه‌ها و املاک توضیحات لازم را بنویسید.

• در مورد محله و منطقه‌ای که در آن معاملات بسیاری صورت گرفته است بنویسید این مورد برای کاربران مهم می‌باشد.ع

• مطالب و جزئیات در مورد هزینه‌هایی که مشتریان باید برای مسکن در نظر بگیرند را بنویسید تا مشکلی برای هزینه نداشته باشند و اطمینان خاطر مسکن را دریافت کنند .

• در نهایت آموزشات لازم در مورد استفاده از امکانات آپارتمان و استفاده از پارکینگ و آسانسور برای مسکن و تمامی نکات لازم را کاملا توضیح دهید.

• امکانات خدماتی ، فروشگاهی ، مراکز درمانی و خرید لوازم خانگی در محتوا نوشته شود و تمامی نکات لازم در مورد منطقه و دسترسی هایی که کاربران به فروشگاه‌ها دارند ذکر شود تا نگران خرید لوازم مایحتاج برای خانه نباشند و همین طور اگر مسکن در اطراف مساجد و فضا سبز هستند حتما قید شود.

سخن پایانی
پس تولید محتوای مناسب برای سایت بسیار ضروری است همچنین از تصاویر گوناگون در وب سایت استفاده نمایید زیرا کاربران از مطالعه جزئیات محل سکونت و مکان مورد نظرشان لذت می‌برند. همین امر باعث افزایش بازدید وب سایتتان خواهد بود.

اهمیت وب سایت برای کسب و کار

یکی از پرکاربرد ترین مسئله‌ای که به فروش محصولات شما کمک خواهد کرد، نقش پر رنگ و وجود وب سایت برای کسب و کار خود است. این مسئله به تنهایی برای روند کاری شما بسیار اهمیت دارد . وب سایت برای هر کسب و کاری خصوصیت‌های بسزایی را دارد ازجمله تبلیغات برای محصولات و اطلاع رسانی انواع محصولات از این قبلیل می‌باشد. با حضور وب سایت و جهانی شدن این فضا دیگر کاربران نیازی به مراجعات حضوری نخواهند داشت و تمامی اطلاعات مورد نیازشان از این فضای اینترنتی رفع خواهد شد وهمگی این امتیاز‌ها را وب سایت‌های متفاوت برای ما ایفا خواهند کرد.

وب سایت چگونه در صفحه اول گوگل جای می‌گیرد؟
گوگل طبق الگوریتم محتواهایی که از نظر شاخص کیفیت و همین طور سئو کاری تکمیل شده باشد را جز اولویت نسبت به دیگر محتواها قرار می‌دهد. یک محتوای ایده آل لازمه نوشتار درست و همین طور کارآمد برای کاربران و بازدید کنندگان است. اطلاعاتی که در محتوا نوشته و جای گذاری می‌شود باید طوری باشد که اطلاع مورد نیاز بازدید کنندگان را رفع کند و تمامی این موضوع برخواهد گشت به داشتن محتوای سئو شده. محتوا فقط به صورت متن نمی‌باشد و انواع مختلفی دارد به عنوان مثال محتوای تصویری با استفاده از تصاویر گرافیکی ، محتوای ویدیویی نوعی دیگر از محتوا می‌باشد. در نتیجه گوگل بر اساس کاربردی بودن و تکمیل بودن محتوا برای بازدید کنندگان، وب سایت‌ها را طبقه بندی خواهد کرد. با توجه به سرچ موضوعات مورد نیاز کاربران داخل گوگل، در صفحه اول تعداد ۱۰ وب سایتی که در اولویت باشند به نمایش در می‌آیند. در ادامه چند مورد از کارهایی که شما باید انجام بدهید تا وب سایتتان در صفحه اول گوگل باشد ذکر میشود:

√ بعد از هر مدتی محتوای خود را به روز رسانی کنید و مطالب جدیدتری داخل وب سایتتان قرار بدهید. همین طور اطلاعات تکمیلی به کاربرانتان ارائه دهید.

√ بازبینی های لازم برای وب سایت خود را انجام بدهید یعنی با توجه به جستجو کاربران و آمار تعداد بازدید کنندگان را مقایسه کنید تا متوجه موارد لازم برای وب سایت خود بشوید.

√ برای وب سایت خود لینک تهیه کنید و در فضاهای اینترنتی وب سایتتان را معرفی کنید همین طور لینک سایت خود را برای دوستانتان به اشتراک بگذارید تا گوگول متوجه بازدید وب سایت شما توسط کاربران شود.

√ نظرات و انتقادات کاربران خود را به خاطر بسپارید و به تمامی سوالات بازدید کنندگان پاسخ دهید. وب سایت‌های رقبای خود را زیر نظر داشته باشد و از امکانات آن‌ها برای کاربران الگو بگیرید و استفاده نمایید زمانی که به رتبه اول راه یافتید تازه کار شما شروع خواهد شد.


اهمیت وجود وب سایت در صفحه اول گوگل

افزایش بازدید وب سایت
زمانی که گوگل ترجیح بدهد وب سایت شما در صفحه اول باشد امتیاز بسیار بالایی برای شما خواهد داشت. بیشتر کاربران و بازدید کنندگانی که به سراغ موضوع مورد نیاز خود در گوگل می‌گردند، با سرچ اولیه ۱۰ وب سایت برایشان به نمایش خواهد آمد.
همچنین ۷۰ درصد بازدید کنندگان بر روی وب سایتی که جز نفرات اول تا سوم باشند کلیک خواهند کرد. زیرا بازدید کنندگان احساس می‌کنند برای اینکه سریعا به نیاز خود دست پیدا کنند وب سایت های اولیه برای ایجاد رفع کارشان کفایت خواهد کرد.
در نتیجه پیشنهادی می‌شود از محتوایی برای وب سایتتان استفاده نمایید که مورد تایید گوگل باشد همچنین از همه لحاظ کامل و جامع باشد تا تمامی نیازهای بازدید کنندگان با مطالعه محتوای وب سایت شما رفع شود.

اعتماد بیشتر کاربران و بازدید کنندگان به وب سایت
شما هم خودتان را به جای کاربران بذارید! اگر در گوگل به دنبال مطلبی گشت و گذار می‌کردید کدام وب سایت برای شما جلوه بیشتری خواهد داشت؟ در حقیقت وب سایتی که بتواند ابهامات ما را رفع کند برای ما کارآمد تر خواهد بود و بیشتر به این وب سایت سر خواهیم زد. حال این کب سایت‌ها را گوگل تشخیص خواهد داد که چگونه و در کدام قسمت قرار گرفته شوند .
موتورهای جتستجو وظیفه تشخصی مطالب سئو شده را دارند و ۱۰ وب سایتی که بتواند نیاز کاربران را رفع کند در صفحه اول به نمایش خواهند آمد. جلب اعتماد بازدید کنندگان سر لوحه هر وب سایتی است و با درج شدن تماس و نشانی اعضای وب سایت این اعتماد عملی خواهد شد.

برندسازی و مشهوریت وب سایت
یکی از مزیت‌هایی که وب سایت شما در صفحه اول گوگل باشد، معروفیت در پی خواهد داشت. وب سایتی که دائما جز نفرات برتر در صفحه اول گوگل باشد، شناخته شده از نظر کاربران است و این راهی برای برند سازی کسب و کار به حساب می‌آید. هیچ برند معروفی بدون زحمت به جایی نرسیده است و روزی از صفر شروع کرده‌اند و حال به مراتب بالاتر صعود کرده‌اند. رعایت تمامی این نکات هم برای شما پیشرفت خواهد آورد و از اهمیت خاصی برخوردار خواهد بود.

تولید محتوا چگونه باید انجام شود؟

برای اینکه محتوای خوبی داشته باشید باید به امر نوع تولید آن توجه بفرمایید. تولید محتوا باید به صورت اصولی انجام شود یعنی اینکه برای تولید هر محتوایی باید نکات لازم را مد نظر گرفته باشید تا محتوای کارآمد و مناسبی داشته باشید. حال در ادامه چند مورد از پارامترهایی که برای امر تولید محتوا لازم و ضروری می‌باشد برایتان بازگو می‌شود.

متون به کار رفته شده در محتوا
یکی از مواردی که باید در تولید محتوا رعایت کنید متن‌های سئو شده و کاربردی است. متونی که برای محتوا نوشته می‌شوند باید کاربردی باشد و و برای کاربرانی که این محتوا را مطالعه می‌کنند مجذوب باشد. اما برخی محتوا به دلیل آنکه از مطتلب مفیدی استفاده نشده است ، بازخورد خوبی ندارد.

استفاده از تصاویر با کیفیت در محتوا
عکس و تصویر‌هایی که برای محتوا در نظر گرفته می‌شود باید از کیفیت خوبی برخوردار باشد. تصویر باید متناسب با محتوا باشد؛ اگر محتوای شما درباره محصول شرکت می‌باشد ، باید تصاویر با کیفیتی از محصول را برای محتوا درج نمایید که این تصاویر مرتبط با نوع کسب و کار شما باشد.

جملات مفید و کاربردی
برای هر محتوا باید از مطالبی استفاده شود که به رفع نیاز کارفران و بازدید کنندگان کمک کند. هر چه محتوا کارآمدتر باشد ، بازدید کنندگان بیشتری را خواهید داشت. همچنین مطالب باید برای کاربران خوانا باشد.

انتخاب موضوع درست برای محتوا
زمانی که شما به امر تولید محتوا می‌پردازید ، باید در نظر بگیرید که موضوع اصلی محتوا چه می‌باشد تا بتوانید محتوایی مفید مرتبط با موضوع کارتان تولید بفرمایید.

محتوا باید دارای نظم خاصی باشد
یکی از مواردی که باید برای تولید محتوا انجام شود منظم بودن آن است. نظم بندی برای محتوا بسیار موثر است زیرا کاربران را دچار سردرگمی نخواهد کرد و می‌توانند به آسانی از موارد مورد نیاز خود داخل محتوا استفاده نمایند.

به کار گیری کلمات کلیدی داخل محتوا
زمانی محتوای مفید واقع می‌شود که از کلمات کلیدی در مکان‌های مشخص استفاده کرده باشید. استفاده از کلمات کلیدی داخل محتوا رتبه سایت شما را بالا خواهد برد و همین طور رقابت را برای شما با دیگر سایت‌ها سخت تر خواهد کرد.

بروز رسانی همیشگی محتوا
محتوا‌های قدیمی دیگر کاربردی ندارند زیرا کاربران به اندازه کافی از آن‌ها استفاده کرده اند اما اگر محتوا دائم بروز رسانی شود دیگر نیازی نیست که شما را وادار به تولید محتوا جدید کند. شما می‌توانید با آپدیت محتوای قبلی خود و اطلاع از اخرین بروز رسانی که بازدید کنندگان به افزایش بازخورد محتوا کمک کنید.

پرسش و پاسخ درباره محتوای کارآمد
اگر خواستار یک محتوای خوب هستید باید از تجربیات و مهارت های دیگران در این بخش استفاده نمایید. همچنین اگر کاربران درباره محتوای شما سوالی برایشان پیش آمده بود برای پاسخ به آن‌ها وقت بگذارید.

تحقیق درباره موضوع محتوا
اگر محتوای شما حکم اخبار و اطلاع رسانی از تکنولوژی یا همانند این دو را دارد باید از مطالب روز استفاده شود. در این بابت یعنی مطالب باید امروزی باشد و در مورد هر کدام از موضوعات تحقیقات لازم را به انجام برسانید.

استفاده از مقدمه داخل محتوا
برای هر محتوایی باید مقدمه در نظر گرفته بشود زی،ا با انجام این کار کاربران را وادار به ادامه مطالعه می‌نمایید زیرا اگر مقدمه محتوا جذاب باشد گاربران و بازدید کنندگان حتما مشتاق خواهند شد.

جمع بندی و سخن پایانی در انتهای محتوا
هر محتوایی که تولید می‌شود باید در انتهای آن یک جمع بندی کلی داشته باشد این کار باعث می‌شود که کاربران بدانند نتیجه و هدف نهایی از مطالعه این محتوا چه بوده است. همچنین اگر پیشنهاد و تبلیغی در این مبحث برای کاربران در نظر گرفته اید بهتر است در قسمت سخن پایانی آن را درج نمایید.

استفاده از سر تیتر داخل محتوا
زمانی محتوای شما بازدید بالا خواهد داشت که سر تیترهای مناسبی برای متن‌ها در نظر گرفته باشید. استفاده از تیتر برای شما موثر خواهد بود زیرا با انجام این کار محتوای شما طراحی منحصل به فردی خواهد داشت و جلوه بیشتری از خود به نمایش میگذارد.

کپی نبودن محتوا از دیگر سایت‌ها
یکی از مواردی که امروزه بین محتوا نویسان رایج شده است ، استفاده را مطالب دیگر سایت‌ها است. امر کپی نبودن یکی از موارد ضروری برای تولید محتوا محسوب می‌شود. اگر مطالبی که داخل سایت خود قرار می‌دهید یونیک نباشد یعنی عملا شما برای سایت کاری پیش نبرده اید و کاربران هم به سایت شما مراجعه نخواهند کرد زیرا سایت‌های معتبرتر دیگری هستند که مطالبشان مفید تر و در واقع تازه تر است.

استفاده از رنگ‌های متنوع داخل محتوا
برای تولید محتوا باید از رنگ‌های متنوع استفاده شود زیرا اگر متن تمام از یک فونت و رنگ مشکی استفاده شود برای کاربران جذابیت نخواهد داشت. همچنین کاربران اگر با این شرایط بخواهند محتوای شما را مطالعه کنند سر درد خواهند گرفت زیرا تماما یک نواخت می‌باشد که بازدید کنندگان از این کار ناخوشایند می‌باشند.

معرفی ۵ افزونه برای آنالیز سئو در وردپرس

بهینه سازی سایت با WordPress SEO by Yoast
با فعال کردن این افزونه به سئو سایت وردپرسی خود نتایج مطلوب تری از بازده سایت دریافت خواهید کرد. این افزونه پرکاربرد ، باعث افزایش رتبه سایت شما در موتور های جستجو می‌شود و با تنظیمات خارق العاده داخل پنل وب سایت خود را به سایتی محبوب برای موتورهای جستجو تبدیل می کند. بهبود RSS ، بهینه سازی متا تگ ها ، ویرایشگر فایل های htaccess و robots.txt ، ساخت نقشه سایت و افزودن نوشته به همراه ویرایش آن و… همگی از توانایی‌های این افزونه قدرتمند محسوب می‌شوند.


افزایش سئو سایت با افزونه All in One SEO Pack
یکی از وظایف افزونه All in One SEO Pack این است که به صورت خودکار وب سایت شما را برای موتورهای جستجو بهینه می کند. از قابلیت‌های مهم و اساسی این افزونه می‌توان به بهبود خودکار عناوین ، پشتیبانی از گوگل و بینگ ، امکان مدیریت seo پست‌های دلخواه ، بدون نیاز به تنظیمات پیچیده برای کاربران مبتدی ، امکان سفارشی سازی فوق العاده برای کاربران حرفه‌ای و… اشاره کرد.
در حقیقت قرار گرفتن قابلیت‌های ذکر شده در قسمت بالا موجب شده است که این افزونه ساده اما در عین حال قدرتمند تا هم اکنون بیش از ۱۷ میلیون بار توسط کاربران مختلفی دانلود شود.

افزونه رایگان Serpstat
این افزونه برای سئو سایت رایگان می‌باشد اما برای استفاده از آن باید ثبت نام کنید.
این پلاگین صفحات را تجزیه و تحلیل می‌کند و اطلاعات مفید و کاربردی را در مورد کلمات کلیدی ، ترافیک و بازدید صفحات تهیه می‌کند.
به علاوه می‌توانید با این افزونه گزارش ۱۰ کلید واژه که توسط موتورهای جستجو رتبه گرفته شده است را در نتایج جستجو مشاهده کنید.
دیگر مواردی چون تحلیل پارامترهای جستجو در صفحه و همچنین تحلیل دامنه برخی از اطلاعاتی هستند که دریافت خواهید کرد. در ادامه به دیگر قابلیت‌های این افزونه اشاره شده است.

√ ترافیک دامنه
√ مشاهده روند تغییرات دامنه طی یکسال
√ مشاهده تعدادی از نتایج در گوگل ، بینگ و baidu رنک الکسا
√ سرعت صفحه
√ تاریخ راه اندازی سایت
√ متا تگ ها
√ تعداد اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی(فیسبوک ، پینترست)

درباره افزونه SEOquake
این پلاگین هم مانند افزونه Serpstat رایگان می‌باشد و به راحتی می‌توانید معیارها و کلمات کلیدی مربوط به سئو را تجزیه و تحلیل کنید. این افزونه ابزاری چون ، تجزیه و تحلیل بک لینک‌ها و سایر توابع مفید برای سایت را در خود جای داده است.
یکی از ویژگی‌های مهمی که این افزونه به متخصصان در زمینه بهینه سازی سایت‌ها می‌دهد ؛ که این موارد در دسترس داشتند تجزیه و تحلیل جامع SERP برای هر نتیجه جستجو است.
در نهایت اطلاعات بسیار خوبی از جمله سن دامنه، رتبه الکسا، اطلاعات ای پی و… را به نمایش می گذارد.

عملیات ذخیره سازی با افزونه WP Rocket
این افزونه سئو یکی از بهترین ابزارهای وردپرس برای ذخیره سازی(کش) معرفس شده است.
در عین حال زمان بارگزاری شما با این پلاگین کاهش می‌یابد و صفحات شما بهتر ایندکس می‌شود.
همچنین موارد چون فشرده سازی و کاهش فایل های CSS، HTML،JAVA SCRIPT با این افزونه امکان پذیر است.
همین طور سرعت وب سایت شما در بهینه کردن تصاویر سایت و بارگزاری تصاویر هنگام اسکرول کاربر کاهش خواهد داد.

بالا